Pszczyna Budżet Obywatelski

Edycja 2022

/ Głosuj /
/ Dokumenty do pobrania /
16.07.2015 12:29
Mieszkańcy chcą remontu ulicy! Autorem zdjęcia jest czytelnik portalu pless.pl

Ulica Walki Młodych jest jedną z najstarszych ulic na osiedlu Podstarzyniec. Mieszkańcy od lat starają się o wyasfaltowanie drogi, jednak póki co wykonywane są prace związane z zasypywaniem dziur frezem.

W ubiegłym tygodniu firma wykonująca zadania w ramach bieżącego utrzymania dróg dokonała naprawy ulicy Walki Młodych. Efekty tych działań nie zadowoliły jednak mieszkańców, którzy postanowili interweniować. - Próbowaliśmy się skontaktować z kierownikiem, ale bezskutecznie. Na szczęście w piątek i w sobotę firma pojawiła się, by dokonać poprawek - mówi jeden z mieszkańców.

Ostatecznie ulica została wyrównana, wysypana frezem oraz utwardzona. Mimo to mieszkańcy nie odetchnęli z ulgą. - Mamy nadzieję, że droga w końcu doczeka się gruntownego remontu. Jest to jedna z najstarszych ulic na osiedlu Podstarzyniec, a jest bardzo zaniedbana - skarżą się mieszkańcy. - Chcemy zgłosić remont ulicy Zuchów i Walki Młodych jako projekt w ramach budżetu obywatelskiego. Może wtedy uda się przeprowadzić przebudowę - dodają.

Warto dodać, że ulica Walki Młodych znajduje się na sporządzonej przez urząd liście dróg, które wymagają remontu.

Autor: eL-Jot

Źródło: pless.pl

Google Facebook