Pszczyna Budżet Obywatelski

Edycja 2022

/ Głosuj /
/ Dokumenty do pobrania /
25.08.2015 11:14
Zrobić wszystko by nie wykluczać cyfrowo! Źródło: https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:XYZ

Postanowiliśmy zaangażować w proces głosowania wszystkie filie Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie. Dzięki temu stworzyliśmy szeroką sieć punktów, w których, w godzinach ich pracy, będzie można pobrać kartę do głosowania, by oddać swój głos bez konieczności korzystania z Internetu.

W wyniku analizy przebiegu poprzednich edycji budżetu obywatelskiego w Pszczynie, zgodzono się, że należy uściślać proces głosowania w systemie elektronicznym. Jednym z najlepszych, osiągalnych rozwiązań, jest dodanie w elektronicznym formularzu do głosowania konieczności wpisania adresu email jako drugiej danej unikalnej, obok numeru PESEL. To może rodzić wątpliwości, przecież nie ma obowiązku posiadania adresu email, nie musimy prowadzić korespondencji w przestrzeni Internetu, mimo, że często dla wielu wydaje się to oczywiste.

Postanowiliśmy w związku z tym zaangażować w proces głosowania wszystkie filie Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie. Dzięki temu stworzyliśmy szeroką sieć punktów, w których, w godzinach ich pracy, będzie można pobrać kartę do głosowania, by oddać swój głos bez konieczności korzystania z Internetu.

Ponieważ w Porębie, Rudołtowicach oraz na Osiedlu Daszyńskiego nie ma filii bibliotek, tam głosować będzie można w szkołach. Pamiętajmy jednak, że będzie to możliwe tylko w godzinach pracy danej jednostki.

Zapraszamy do aktywności w ramach Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego 2016, niezależnie od tego czy komputer i Internet jest narzędziem Państwu bliskim czy nie!

 

Google Facebook

Pliki do pobrania