Pszczyna Budżet Obywatelski

Edycja 2022

/ Głosuj /
/ Dokumenty do pobrania /
09.12.2015 09:35
Wypełnij, wyraź swoje zdanie! Wojciech Jakubiec

Przygotowaliśmy ankietę ewaluacyjną, która w przystępny sposób pozwoli Państwu ocenić, a nam kompleksowo wskaże słabe punkty Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Na odpowiedzi czekamy do 11 stycznia 2016 roku.

W 2015 roku przeprowadziliśmy w Pszczynie trzecią edycję budżetu obywatelskiego. Dziękujemy wszystkim, którzy czynnie włączyli się w pracę podczas Rad Sąsiedzkich, składanie wniosków oraz głosowanie. Gmina Pszczyna, za sprawą Państwa zmienia się tak, jak wymarzyli to sobie jej mieszkańcy. To nowa jakość w zarządzaniu miastem i ważny element współdecydowania o wydatkowaniu publicznych pieniędzy.

Trudno wyobrazić sobie pełny proces budowania narzędzi demokracji bezpośredniej bez stałego przyglądania się mechanizmom i ich ewaluacji, ocenie. Chcielibyśmy, by Pszczyński Budżet Obywatelski stale się rozwijał i zmieniał zgodnie z Państwa wolą. Przygotowaliśmy więc ankietę ewaluacyjną, która w przystępny sposób pozwoli Państwu ocenić, a nam kompleksowo wskaże słabe punkty Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Na odpowiedzi czekamy do 11 stycznia 2016 roku. Ankieta dostępna jest również w wersji tradycyjnej, papierowej. Jeśli są Państwo zainteresowani wyrażeniem opinii o Pszczyńskim Budżecie Obywatelskim w ten sposób, zapraszamy do Urzędu Miejskiego. Tutaj znajdą Państwo odpowiedni dokument.

Bardzo zachęcamy do odpowiedzi na poniższe pytania, które pozwolą nam uzyskać wyobrażenie o Państwa oczekiwaniach. Jeszcze raz dziękujemy za udział w dotychczasowych edycjach Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego i zachęcamy wszystkich do wspólnych działań na rzecz naszego miasta.

Google Facebook

Pliki do pobrania