Pszczyna Budżet Obywatelski

Edycja 2022

/ Głosuj /
/ Dokumenty do pobrania /
17.12.2015 18:51
Wesołych Świąt!

W imieniu wszystkich uczestników procesu, pracowników Urzędu Miejskiego zaangażowanych w realizację Państwa projektów oraz swoim, dziękuję serdecznie za ten intensywny czas.

Od czerwca tego roku, kiedy podjęliśmy trud redakcji umowy społecznej, która w efekcie zamieniła się w akt prawa miejscowego dotyczący Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego 2016, minęło niewiele czasu. Wszyscy eksperci, z którymi rozmawiam na temat naszej pracy, zgodnie twierdzą, że dokonaliśmy prawie niemożliwego. Nie ustrzegliśmy się po drodze błędów, wprowadziliśmy niemal rewolucyjne zmiany. Szargały nami emocje ale udawało się nam także rozwiązywać bieżące problemy, ze spokojem i profesjonalnie.

Przed nami ewaluacja, która będzie podstawą do propozycji zmian w 2017 roku. Czeka nas również - bodaj najważniejszy etap - realizacja zwycięskich projektów. To, po widocznych efektach mamy szansę zbudować rzeszę entuzjastów aktywnego uczestnictwa w decydowaniu o kierunkach rozwoju budżetu obywatelskiego w Pszczynie.

W imieniu wszystkich uczestników procesu, pracowników Urzędu Miejskiego zaangażowanych w realizację Państwa projektów oraz swoim, dziękuję serdecznie za ten intensywny czas. Życzę Państwu Wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

 

 

Google Facebook