Pszczyna Budżet Obywatelski

Edycja 2020

/ Głosuj /
/ Dokumenty do pobrania /
08.02.2016 12:55
Spotkajmy się!

Od trzeciego lutego trwają zebrania sprawozdawczo-wyborcze w sołectwach i na osiedlach. To doskonała okazja by się spotkać i porozmawiać na temat mijającej edycji Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego oraz poczynić plany na zbliżającą się edycję.

Najlepiej spotykać się i rozmawiać. Tylko wtedy mamy szansę na wypracowanie kompromisu, który da nam z kolei szansę na zbliżenie się do najlepszego modelu partycypacji w Pszczynie. Zeszły rok był przełomowy. Kontynuujmy zmiany, które rozpoczęliśmy w zeszłym roku, poprawiając błędy i usprawniając mechanizmy działania budżetu obywatelskiego. 

Od trzeciego lutego trwają zebrania sprawozdawczo-wyborcze w sołectwach i na osiedlach. To doskonała okazja by się spotkać i porozmawiać na temat mijającej edycji Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego oraz poczynić plany na zbliżającą się edycję. Zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w zebraniach sołeckich i dyskusji na temat bieżących problemów społeczności ale i dzielenia się uwagami dotyczącymi budżetu obywatelskiego. W najbliższym czasie czekamy na Państwa w Jankowicach (08. 02.) oraz Porębie (09. 02.). Reszta terminów spotkań dostępnych w załączniku.

Zapraszamy serdecznie również do zorganizowania Rady Sąsiedzkiej na której w spokoju będziemy mogli porozmawiać już tylko o Pszczyńskim Budżecie Obywatelskim 2017.

Google Facebook

Pliki do pobrania