Pszczyna Budżet Obywatelski

Edycja 2022

/ Głosuj /
/ Dokumenty do pobrania /
07.11.2017 00:22
Rada Sąsiedzka!

Proponujemy powrót do otwartej formuły Rady Sąsiedzkiej, tym bardziej, że to rozwiązanie spotkało się z aprobatą ze strony Radnych Rady Miejskiej oraz Burmistrza Pszczyny.

Dobiegł końca proces wyboru propozycji projektów do trzeciej już edycji Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego, w ramach zasad, które sami Państwo, jako mieszkańcy mogą ustalać. Rozpoczęliśmy proces zmian od spotkań w ramach Rad Sąsiedzkich w 2015 roku. W kolejnej edycji konsultowaliśmy z Państwem ewentualne zmiany podczas zebrań Rad Osiedlowych i Sołeckich. W tym roku, chcielibyśmy zaproponować powrót do otwartej formuły Rady Sąsiedzkiej, tym bardziej, że propozycja spotkała się z aprobatą ze strony Radnych Rady Miejskiej. Na wspólnym posiedzeniu Komisji Budżetu, Komisji Gospodarki oraz Komisji Spraw Społecznych, w dniu 2 października 2017 r., przyjęto wniosek by zwołać Radę Sąsiedzką - cykl otwartych spotkań poświęconych ewaluacji Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego oraz przygotowaniu propozycji zmian do zasad kolejnych edycji.

 

Zapraszamy zatem serdecznie na cykl spotkań pod wspólną nazwą RADA SĄSIEDZKA. Spotkajmy się:


13 listopada, o godzinie 17:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Pszczynie;

20 listopada, o godzinie 17:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Pszczynie;

27 listopada, o godzinie 17:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Pszczynie;


proponujemy również zorganizowanie swojej Rady Sąsiedzkiej w sołectwie czy na osiedlu. W tym celu prosimy o kontakt, by omówić szczegóły i poinformować wszystkich mieszkańców Pszczyny o dodatkowym terminie spotkania.

 

 

Google Facebook