Pszczyna Budżet Obywatelski

Edycja 2022

/ Głosuj /
/ Dokumenty do pobrania /
27.06.2015 12:29
Moje miejsce! Mój pomysł! Mój głos!

Głównym celem konsultacji jest spotkanie ze wszystkimi mieszkańcami oraz liderami środowisk lokalnych w jednym miejscu. Nie ma lepszych ekspertów od miasta, osiedla, gminy niż ludzie tam mieszkający. To oni najlepiej wiedzą, z jakimi problemami spotykają się każdego dnia. Poznanie ich opinii, włączenie do współmyślenia i współdziałania, to dziś kluczowe zadanie!

Wydrukujcie hasło, zróbcie sobie z nim zdjęcie w towarzystwie przyjaciół, sąsiadów, w miejscu, które chcielibyście zmienić w swoim otoczeniu, lub z którego jesteście dumni. Pokażcie wszystkim swoją aktywność! W ten sposób, na portalu społecznościowym Urząd Miejski w Pszczynie promuje aktywność obywatelską wśród mieszkańców gminy. Informuje również o zbliżającej się, trzeciej edycji Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Akcja zaczyna cieszyć się dużym powodzeniem, pszczyniaków bowiem specjalnie do aktywności społecznej namawiać nie trzeba, a i rzeczy do zrobienia w ramach budżetu partycypacyjnego jest wiele - informował Dziennik Zachodni w jednym z lipcowych wydań.

Głównym celem konsultacji jest jednak spotkanie ze wszystkimi mieszkańcami oraz liderami środowisk lokalnych w jednym miejscu.  Nie ma lepszych ekspertów od miasta, osiedla, gminy niż ludzie tam mieszkający. To oni najlepiej wiedzą, z jakimi problemami spotykają się każdego dnia. Poznanie ich opinii, włączenie do współmyślenia i współdziałania, to dziś kluczowe zadanie! - powtarza Makowski. W tym celu kontynuujemy poniedziałkowe, lipcowe, spotkania w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Pszczynie.

Google Facebook

Załączone zdjęcia