Pszczyna Budżet Obywatelski

Edycja 2020

/ Głosuj /
/ Dokumenty do pobrania /

19/ TEN PROJEKT WYBRALIŚMY/LOKALNE/CZARKÓW/Wesoła Szkoła – edukacja i zabawa to super sprawa: Planetarium, Pieczenie Chleba, Kreatywne Strefy Gier oraz Wymiana Trybun na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarkowie

Przybliżony koszt:
20 000,00 PLN


Głosowanie zakończone w dniu 03.10.2016.

O projekcie

Szanowni!  

O co chodzi?

My i Wy – decydujmy! Zmieniajmy nasze lokalne środowisko in plus. W tegorocznym PBO dzięki zaangażowaniu wielu wspaniałych osób mamy możliwość realizacji, aż 3 projektów na terenie naszego sołectwa.

Projekt nr 19, który obecnie przeglądacie obejmuje wykonanie Kreatywnych Stref Gier na korytarzach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, przeprowadzenie warsztatów dla wszystkich naszych Przedszkolaków i Uczniów Szkoły Podstawowej w Przenośnym Planetarium jak też warsztatów Pieczenia Chleba oraz wyposażenie przyszkolnego boiska asfaltowego w nowe trybuny. Jeśli chcesz poznać szczegóły to zapraszam do otwarcia załączonego wniosku.

Gorąco namawiam do głosowania. Pamiętaj! Masz 1 głos na projekt lokalny i 1 na ogólnogminny. Zachęcam do oddania go na „NASZĄ LOKALNĄ SZCZĘŚLIWĄ 19” bądź wybierz jeden z poniższych naszych sołeckich projektów:

Projekt nr 68 – Budowa boiska do piłki nożnej plażowej – LKS Czarków

Projekt nr 69 – Remont nawierzchni obok Ośrodka Kultury w Czarkowie

Wspieram także całym sercem projekt ogólnogminny MOTOSERCE jak też zachęcam do głosowania na projekt nr 8 „Impulsem do bezpiecznego serca - ZAKUP DEFIBRYLATORÓW AED dla placówek oświatowych”, w który może zostać wyposażona także nasza placówka w Czarkowie.

Jestem dumna, iż będąc małym trybikiem wśród tylu świetnych osób, tworzymy miejsca i sytuacje, które budują i integrują całą naszą lokalną społeczność – wytyczajmy więc kolejne cele i je realizujmy. Jestem pewna, że dzięki prowadzonym działaniom nasze sołectwo będzie najlepsze!

ml

 

 

Jednostka organizacyjna Urzędu Miejskiego w Pszczynie odpowiedzialna za weryfikację merytoryczną projektu:

Pszczyński Zarząd Edukacji 

ul. Zdrojowa 4

tel. 32 210 21 93