Pszczyna Budżet Obywatelski

Edycja 2020

/ Głosuj /
/ Dokumenty do pobrania /

13/ TEN PROJEKT WYBRALIŚMY/LOKALNE/CZARKÓW/Dizajn ze sznurka i fajne zabawy z dawnego podwórka

Przybliżony koszt:
20 000,00 PLN


O projekcie

Komórka odpowiedzialna za realizację projektu:

Pszczyński Zarząd Edukacji

Sławomir Kowalski - dyrektor

ul. Zdrojowa 4

tel.: 32 210 21 93

 

Szanowni!

O co chodzi?

Projekt obejmuje aktywizację i pobudzenie wyobraźni poprzez wykonanie pięciu kreatywnych stref gier (Żmija, Duża Rakieta, Duże Klasy, Gąsienica, Taniec Hopla) oraz zabudowaniu 2 paneli Dizajn ze Sznurka na przyszkolnym terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarkowie.  

Nadrzędnym celem dla opisanego zadania jest doposażenie stworzonego kompleksu rekreacyjno-sportowego w ciekawe i inspirujące do zabaw (zarówno ruchowych jak też umysłowych) elementy, z których w założeniu będzie mógł korzystać każdy mieszkaniec niezależnie od umiejętności, predyspozycji czy warunków pogodowych. Zarówno uczniowie, rodzice z dziećmi jak też coraz liczniej odwiedzający nasze sołectwo goście z pewnością chętnie zaktywizują swój czas i siły witalne na zabawę i konstruktywne spędzenie czasu. Należy podkreślić, iż Dizajn ze Sznurka to unikatowe czechowickie przedsięwzięcie. Wspierajmy się zatem lokalnie!  

Jestem dumna, iż będąc małym trybikiem wśród tylu świetnych osób, stworzyliśmy miejsce integrujące całą lokalną społeczność – wytyczajmy więc kolejne cele i je realizujmy. Jestem pewna, że dzięki sąsiedztwu z placem zabaw z programu „Radosna szkoła” oraz zmodernizowanym terenom z PBO 2013 nasz teren będzie unikatowy i najlepszy!

Jeśli się Wam powyższy pomysł spodobał to głosujcie na "NASZĄ LOKALNĄ SZCZĘŚLIWĄ 13"! :)

ml